Cam Balkonlar İçin Pliseli Jaluzi

Sizlere yeni bir ürünü tanıtmak istiyoruz. Cam balkonlar için pliseli jaluzi ürünü sektörde bir devrim niteliğinde. Kendinden perdeli ve jaluzili sitemlerin birkaç sorunu vardır. Perdede veya jaluzide meydana gelebilecek kirlenme veya yırtılma gibi durumlarda, cam kanat komple değiştirilmek zorundadır. Yeni ürünümüz olan pliseli jaluzi sonradan kanat üzerine monte edilmektedir. Sökülüp takılması çok kolaydır. Kanattan bağımsız bir şekilde çıkarılabilmektedir.

cam balkonlar için pliseli jaluzi

jaluzili cam balkon

cam balkon için jaluzi

Ürünümüzün bir başka önemli bir özelliği daha var. Ürünü dilediğiniz konuma getirebilirsiniz. Cam kanadın tamamını kapalı hale getirebileceğiniz gibi ortasını, altını veya üstünü kapalı hale getirebilirsiniz. Bu aynı cam kanadın dilediğiniz bölümünü açık halde bırakabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Bu bakımdan çok kullanışlı bir üründür. Firmamız böylece cam balkon içi jaluzi sorununu çözmüştür. Dilerseniz bu ürünle ilgili daha geniş bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

 

Ürünün temizlenmesi gerektiğinde biraz dikkatli olmak gerekecektir. Ürünü nemli bir bezle çok yavaş bir şekilde silebilirsiniz. Silmeden önce perde jaluzi üzerinde birikmiş olan tozları bir toz alıcı yardımı ile uzaklaştırabilirsiniz. Çekiş gücü çok yüksek olmayan elektrikli el süpürgelerini en düşük ayarda kullanabilirsiniz.

Cam Balkon İçin Pliseli Jaluzi Fiyatları

Ürünlerin fiyatı genişliğine göre belirlenmektedir. Her bir cam kanadın 60 cm genişliği olduğunu ve toplam 7 kanadın olduğunu var sayalım. 1 m/tül fiyatı 145 TL KDV dahil olduğuna göre; 60 cm’si 87 TL olacaktır. 87 TL’yi de 7 ile çarpar isek; toplam 609 TL gibi bir fiyat çıkacaktır. Jaluzili cam balkon sistemimizi kendiniz kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Firmamızdan montaj hizmeti talep ettiğiniz takdirde İzmir içi için 150 TL, İzmir dışı için ise 150 TL + km başına 1 TL ödeme yapmanız gerekecektir.

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: