İçeriğe geç
Anasayfa » İzmir Giyotin Cam – Elektrikli, Motorlu Ve Kumandalı

İzmir Giyotin Cam – Elektrikli, Motorlu Ve Kumandalı

İddia Ediyoruz! Türkiye’nin En İyisi. İzmir giyotin cam liderinden en gelişmiş sistem. Zincirli, uzaktan kumandalı, silinebilir, motorlu, elektrikli ve otomatik. Farklı emniyet sistemleri ile kazaların önüne geçer. Yüksek izolasyon sağlayan tasarımı ile 4 mevsim keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve 10 aya kadar vade imkanı.Winnice ve giyotin cam sistemleri 2 ve 3 kanatlı olarak uygulanabilmektedir. 2 veya 3 kanat tercihi yüksekliğe bağlı olarak değişecektir. 180 cm yüksekliğe sahip bir alanda 2 kanat uygulanırken, 2 mt ve üzeri yüksekliklerde 3 kanat uygulanmaktadır. İzmir giyotin cam uygulamalarında sadece Mosel tüp motorlar kullanıyoruz. Motor, mekanizma ve tasarım sistemin uzun yıllar sorunsuz çalışması için vazgeçilmez unsurlardır. Tasarımda Winnice‘ın yıllar boyu biriktirdiği tecrübenin yansımalarını görmek mümkün. Kolay müdahale imkanı ve profiller arası tam uyum göze ilk çarpan özellikleri arasındadır.


Winnice Giyotin Cam Sisteminin Özellikleri

Motoru ve özel zincirli sistemi sayesinden sorunsuz çalışır.

Maksimum limitlerde kolaylıkla hareket eder. Arıza çıkarmaz.

Özel güvenlik sistemleri sayesinde kazaları önler.

Özel tasarımı en yüksek yalıtım değerlerini mümkün kılar.


giosafe

görsel 2

Elektrikli Ve Kumandalı Sistem

Hem korkuluk hem balkon aynı üründe bir arada. Eşsiz tasarım, eşsiz kalite. Tek tuşla balkonunu istediğin konuma getir. Eşsiz bir manzaranın keyfini 4 mevsim boyunca çıkarabilirsiniz.

Yasal bir ürün olması nedeniyle balkonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Balkon uygulamalarında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Sistem yüksekliği her balkon aşağı yukarı aynı olduğu için pek fazla değişmeyecektir. Yüksek yerlerde montaj yaparken iş güvenliği göz önünde bulundurulmalıdır. Kanat genişlikleri 2.5 metreyi geçmemelidir. Zemin katlarda 3 metre kanat genişliğine kadar uygulama yapılabilir.

Kanatlar aşırı ağır olacağından ve çalışırken büyük bir risk oluşacağından firmamız yüksek katlarda belirli ölçülerde giyotin cam uygulamalarına izin vermektedir.

Kaliteli Ürünler Uzman Ekipler

Şişecam marka camlar ve Mosel marka tüp motorlar uzman üretim personelimiz tarafından üretilen sistem yine işinde en iyiler arasında olan montaj ekiplerimiz tarafından monte edilmektedir. Satış danışmanlarımız size en doğru çözümleri
sunmak için hazırlar.

Ahşap desenlerle fark yarat

Ahşap kartelasından harika bir renk seç ve sınırları aş. Ral kataloğundaki renklerin haricinde tüm ahşap desen renklerini de seçebilirsiniz. Bina ve cam renkleri ile kombine ederek çok daha keyifli bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha estetik yaşam alanları psikolojiye iyi geliyor. Siz de
daha huzurlu bir hayata merhaba deyin.

winnice giyotin cam
görsel 4
görsel 3

görsel 5

İzmir Giyotin Cam Seçenekleri

Giyotin Cam Seçenekleri

Hareketli küpeşte İzmir ve çevre illere 2 farklı şekilde sunulmaktadır.

 1. 8 mm temperli cam
 2. Temperli ısıcam

Giyotin Cam Rengi Seçenekleri

 1. Mavi
 2. Füme
 3. Bronz
 4. Yeşil
 5. Şeffaf

 Bu cam renklerinden birisi ile sistemi kombine ederek harika yaşam alanları inşa edebilirsiniz.

Giyotin Cam Alüminyum Profil Seçenekleri

 1. Naturel (gri)
 2. Ral rengi
 3. Ahşap desen

Giyotin Cam Kumanda Seçenekleri

 1. Uzaktan kumandalı
 2. Butonlu
 3. Manuel ( manuel sistemler firmamızdan tarafından kullanımı tehlikeli bulunduğu için üretilmemektedir)

İzmir Giyotin Cam Fiyatları

Motorlu giyotin cam İzmir ve çevre illere firmamız tarafından sabit fiyatlarla sunulmaktadır.

8 mm Temperli Giyotin Cam Fiyatı

İzmir merkez ve yakın ilçeler: fiyat sorun İzmir uzak ilçeler: fiyat sorun Diğer Ege bölgesi il ve ilçeleri: fiyat sorun 8 mm temperli hareketli giyotin cam
İzmir ve tüm ege bölgesine cam ve alüminyum renk farkı alınmaksızın sunulmaktadır. Dilediğiniz tüm renkleri özgürce seçip, hayallerinizdeki terası, kış bahçesini veya mekanı oluşturabilirsiniz.

Isıcamlı Temperli Giyotin Cam Fiyatı

İzmir merkez ve yakın ilçeler: fiyat sorun İzmir uzak ilçeler: fiyat sorun Diğer Ege bölgesi il ve ilçeleri: fiyat sorun ısıcamlı motorlu giyotin cam İzmir ve
tüm ege bölgesine, cam ve alüminyum renk farkı alınmaksızın sunulmaktadır. Dilediğiniz tüm renkleri özgürce seçip, hayallerinizdeki terası, kış bahçesini veya mekanı oluşturabilirsiniz.

Giyotin Cam İzmir’e Yepyeni Bir Görünüm Katıyor

Kafeteryalarda, alkollü mekanlarda, teraslarda, kış bahçelerinde ve aklınıza gelebilecek nerede ise her yerde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan giyotin cam sistemleri, İzmir’in çehresini değiştiriyor. Hem korkuluk hem de cam balkon aynı üründe bir araya geliyor ve tüketicilerle buluşuyor. Winnice hareketli küpeşte İzmir modellerinde Mosel motorlar kullanılmaktadır. 

Zincirli sistem, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek güce sahip tüp motorlar cam kanatları yukarıya doğru çekmektedir ve aynı motorlar kanatları aşağıya indirmektedir. Mosel 1,2 ve 5 kanallı kumandalar, birçok sistemi aynı kumanda ile kontrol etme imkanı sunmaktadır. Kolay müdahale
imkanı sağlayan kapak ve eşsiz tasarım öne çıkan özellikleri arasındadır. Türkiye’nin en iyi sistemi, gerçek motorlu hareketli giyotin cam İzmir ve çevre illerine yeni bir soluk getiriyor.

Siz de firmamızı hemen arayıp ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz. 0 232 339 07 98 ve 0 532 523 96 10 numaralı telefonlardan bizi hafta içi ve cumartesi günleri saat 19:00’a kadar ulaşabilirsiniz. Yıllardır firma bünyemizde bulunan uzman ekiplerimiz 2000’e yakın projeyi hiç sorunsuz teslim etmişlerdir. Üretim işçiliği, montaj işçiliği ve malzeme kalitesi İzmir giyotin cam balkon uygulamalarının sonucunu belirlemektedir. Firma olarak tüm aşamaları büyük bir titizlikle kontrol ederek, en iyi sonuçları
almayı başardık ve başarmaya da devam ediyoruz. Firmamız tarafından cam balkon fiyat listesi yayınlanmıştır. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Motorlu küpeşte giyotin İzmir ve Ege bölge bayii Ege Cam Balkon olarak Winnice markalı ve patentli ürünün satışına başladık. Kolay montaj ve kullanım özellikleri sayesinde sektörün lider ürünü olma unvanını elinde bulundurmaktadır. Ege cam balkon olarak motorlu giyotin ve küpeşte ürünlerine 24 saat içerisinde
teknik destek verebilmekteyiz.

Buna karşılık neredeyse “0” servis talep oranı ile müşterilerimize yine en iyi ürünü sunduğumuzu hatırlatmak isteriz. Alüminyum profiller için RAL kataloğunda ve ahşap desen kartelasında bulunan tüm renkleri seçebilirsiniz. Mekanları daha şık hale getirmek için ayrıca şeffaf, mavi, yeşil, füme veya bronz cam renklerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Motorlu Giyotin Küpeşte Fiyatları

Toptan ve perakende motorlu küpeşte ve giyotin fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer siz de PVC veya alüminyum sistemleri üreticisi veya satıcısı iseniz; firmamızdan broşür ve fiyat listesi talep edebilirsiniz. BURAYA tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz. Motorlu küpeşte giyotin perakende metrekare fiyatları yakında sitemizde de yayınlanacaktır. Perakende talepleriniz için uzman satış personelimizden keşif talep edebilirsiniz. Keşifler İzmir ve tüm Ege bölgesi için ücretsizdir.