Cam Balkon Sineklik Sistemleri

Herkesin merak ettiği bir konu; cam balkon ürünlerine uygun bir sineklik sistemi var mıdır? Cam balkon sineklik sistemleri ile ilgili bu soruya evet demek bize mutluluk veriyor. Mevsim bahar veya yaz ve siz balkonunuzu açık olarak kullanmak istiyorsunuz; ancak sineklerden de korunmak istiyorsunuz. Cam balkon için sineklik sistemi olan pileli zig-zag (akordeon) modeli tam da size göre. Çok önemli bir sorunu, firma olarak çözmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kuvvet uygulamanıza gerek kalmadan, kolay bir şekilde açıp kapanabilen bu sistem hayatınızı kolaylaştırabilir. Sineklik sistemlerimiz ile ilgili hemen bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Pileli sineklik sistemi iki türlü çalıştırılabilir. Yukarıdan aşağıya veya alın alına. Alın alına çalıştırılan sistemde, birleşim yerinde bir miktar manzara kaybı yaşanacaktır. İki kanadın ortada kenetlenebilmesi için alüminyum profiller gereklidir. Diğer bir seçenek ise; sineklik kanadını yukarıdan aşağıya çalıştırmaktır. Bütün bunların kararı sadece beğenilere göre değil; teknik zorunluluklara göre de verilmektedir. Çok büyük alanlarda alın alına sistemler zorunlu olabilmektedir. Genişlik çok fazla ise; 2 tane alın alına sistem, yan yana getirilmek sureti ile uygulama gerçekleştirilmektedir.

cam balkon sineklik sistemleri

Resimde gördüğünüz sistem, yukarıdan aşağıya doğru çalışmaktadır. Stor sineklik modellerinde olduğu gibi, açıp kapatırken kuvvet uygulamak gerekmez. Kolay bir şekilde çalıştırılır. Sistem kapalı iken bir miktar görüntü kaybı yaşamanız kaçınılmazdır. Sanırız cam balkona sineklik yapılır mı sorusuna da yanıt vermiş olduk. Şimdi de alın alına sistemi inceleyelim. Öncelikle, sizlerle sistemin uygulandığı bir mekandaki görüntüyü paylaşmak istiyoruz. Ne kadarlık bir görüntü kaybı yaşayacağınızı az-çok görmüş olacaksınız.

cam balkon için sineklik sistemi

Böyle bir ürünün size gerekli olup olmadığı konusunda bir yargıda bulunmak istemiyoruz. Bizden dönem-dönem cam balkon ürünleri ile birlikte bu sistemler talep edilmektedir. Ürünün temel esprisi ile ne kadar örtüşen bir ürün; bunun kararını siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.

Cam Balkon Sineklik Fiyatları

Sineklik modellerimiz için belirlediğimiz bir m/kare veya m/tül fiyatı yok. Bu teknik olarak da çok mümkün değil. Her iş için ayrı bir fiyat çalışması yaparak, müşterilerimize teklif olarak sunuyoruz. Farklı balkon veya mekan şekillerinin farklı sineklik çözümlerine ihtiyacı olabilir. Projeye göre fiyat çalışmak hem müşteriyi hem de şirketimizi birçok açıdan korumaktadır. Sizlere ürünlerimizle ilgili bilgi vermekten mutluluk duyarız. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: