Jaluzili Cam Balkon İzmir

Farklı bir ürünümüzü daha sizlere tanıtmak istiyoruz. Balkonunuzu güneş ışıklarından korumak ve içeriden korunmamak için jaluzili cam balkon, İzmir için ideal bir üründür. Arda serisi ile mükemmel uyum sağlayan sistem çok farklı şekillerde kullanılabilmektedir. İsterseniz jaluzili cam balkon sistemi ile cam kanadın altının, üstünün veya ortasının bir bölümünü kapalı hale getirebilirsiniz. Dilerseniz cam kanadı tamamen kapalı hale getirebilirsiniz. Ürün ile ilgili bizden bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Kendinden jaluzili cam balkon sisteminin camları ve profilleri için de farklı renkler tercih edebilirsiniz. Camlarımız 8 mm veya 10 mm temperli olarak uygulanabilmektedir. Seçeneği olarak da şeffaf, mavi, bronz, füme ve yeşil camları önerebiliriz. Alüminyum profiller için RAL kataloğunda bulunan tüm renkleri tercih edebilirsiniz. 10 mm temperli cam, belirli kanat ölçülerinden sonra zorunlu olarak firmamız tarafından önerilmektedir. Büyük kanatlarda 8 mm temperli cam kullanmak yüksek oranda esnemeye sebep olacaktır.

Resimde de görülebildiği gibi sistem çok kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Jaluziler kapalı veya açık konumda iken kanatlar rahatlıkla çalıştırılabilir. Sistemin çalıştırılması da çok kolaydır.

Jaluzili Cam Balkon Fiyatları

Yukarıda bahsettiğimiz MAKROWİN marka jaluzi fiyatları; her bir kanat için 130 TL’dir. Bu fiyat ölçüm sonucu oluşacak cam balkon fiyatınıza eklenecektir. Örnek bir hesaplamayı dikkatinize sunuyoruz.

Alt sabit kısmı ve üstte hareketli kısımlar olmak üzere toplam 15 m/kare kapatılacak bir alanınız olsun. Bunu örnek olarak; standart bir ürün olan Gold serinin fiyatı ile çarpalım. 15*160 TL = 2400 TL. Balkonun toplam genişliği de 6 metre olsun. 6 metre genişlikte bir balkonda yaklaşık 9 hareketli kanat gerekecektir. 9*130 TL = 1170 TL. iki rakamı topladığımızda karşımıza 3570 TL gibi KDV ve montaj dahil bir fiyat çıkmaktadır.

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: