Çeşme Cam Balkon Firmaları

Çeşme cam balkon | firmaları | katlanır cam | sürme | ısıcamlı cam balkon Çeşme | fiyatları | balkon camlama

Eşsiz manzarası ile yüksek seyir keyfi sunan balkonların fazlaca olduğu ilçemiz. Cam balkon şirketleri için önemli bir pazar. Çeşmenin rüzgarını ve iklim koşullarını sadece yaz aylarına göre değerlendirmemek gerekir. Yazın bile şiddetli rüzgar esebilen Çeşme ilçesi için, izolasyon değerleri yüksek Cam balkon ürünleri önermek daha yerinde olacaktır. Firma olarak size ücretsiz danışmanlık yapabiliriz. Bunun için ürünleri bizden de satın almanız gerekmez. Aşağıda numaralardan bizimle irtibata geçebilir veya e-posta yolu ile soru ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Biliyor Muydunuz?

 • Slidex cam balkon bayilerinin üretim standartları, malzeme, işçilik, fiziki koşullar, montaj standartları ve müşteri memnuniyeti açısından denetlendiğini…
 • Slidex’in, cam balkonun menşei olan Finlandiya’dan ülkemize geldiğini ve pazarda lider olma yolunda ilerlediğini…

 • Giyotin camrolling roofcam çatı ve otomatik tente gibi ürünlerin üretimi ilk olarak gerçekleştiren markanın Slidex olduğunu…
 • Slidex’in otomatik kapak, çevirmeli açma mekanizması, ısıcamlı cam balkon, ispanyoletli açma mekanizması ve jaluzili cam balkon gibi birçok yeniliği Türkiye pazarına sunduğunu…
 • En yüksek alüminyum saflık oranına sahip ürünlerin pazara Slidex tarafından sürüldüğünü…
 • En hızlı servis veren markaların başında olduğunu…

Çeşme Isıcamlı Cam Balkon Modeli TERMO-ISI

4 + 30 + 4 mm temperli cam kullanılarak üretilen contalı TERMO-ISI modeli, sınıfının en iyi ürünlerinden birisidir. Balkonları odalara dahil etme imkanı sunan ürün; aynı zamanda jaluzili olarak da kullanılabilmektedir. Isıcamlı camlama ürünümüzde talep edilmesi durumunda konfor Isıcam’lı üretim de gerçekleştirebiliriz. Teras, kış bahçesi, balkon, ticari mekan gibi aklınıza gelebilecek nerede ise her yerde kullanılabilir. Kanat aralarında yüksek izolasyon sağlayan esnek siyah contalar bulunmaktadır. Sistem ispanyoletli-kollu olarak da üretilebilmektedir. Bu özellik sayesinde yüksek oranda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

UFUK – İspanyoletli Kollu Katlanır Cam Balkon Çeşme

UFUK katlanır cam balkon sisteminde 8 mm temperli cam kullanılmaktadır. Ürün hem altta hem de üstte damlalık profiline sahiptir. Bu sayede azami su izolasyonu sağlamaktadır. UFUK katlanır cam balkon modelinin bir diğer özelliği de ispanyolet ve kol mekanizması uygulanabilmesidir. Bir miktar fiyat farkı ile siz de bu kullanım kolaylığından faydalanabilirsiniz. Bu yenilikler müşterilerimizde büyük heyecan yarattı. Rutinin dışına çıkan tasarımlar ile birçok yeni müşteriye ulaştık ve ulaşmaya devam ediyoruz. Klasik ürünlerden daha fazlasını bekleyenler için birçok çözümümüz mevcut.

MAKROWİN Sürme Cam Balkon Çeşme

Tasarım sürme cam balkon ürünlerinde çok önemli bir olgudur. İyi tasarlanmamış ürünler, parçaların birbiri ile uyumsuzluğu nedeni ile sorunlara sebep olabilmektedir. MAKROWİN sürme sistemleri tam da bu noktada devreye girmektedir. Uzun süren arge çalışmaları neticesinde tasarlanan ve üretime giren MAKROWİN sürme cam balkon modelleri, yıllarca sorunsuz kullanım olanağı sunmaktadır. Çelik rulmanlı ve yaylı tekerlek sistemi, uzun yıllar sorunsuz kullanım anlamına gelmektedir. Eşikli ve eşiksiz modeller, farklı amaçlarla farklı alanlar için tercih edilmektedir. Sürme cam balkon modellerinde 8 mm temperli cam kullanılmaktadır.

SLİDEX – Motorlu Giyotin Cam

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz sadece manuel olarak kullanılabilen ürünlerle de sınırlı değil. Dikey olarak çalışan; hem korkuluk hem cam balkon olarak kullanılabilen SLİDEX motorlu giyotin cam sistemi, birçok müşterimizin öncelikli tercihi arasına girmiştir. Triger kayışlı sistem; çalışma esnasında meydana gelebilecek sorunları asgari seviyeye indirmektedir. Sadece mosel ve somfy gibi en kaliteli motorları kullanıyoruz. Yüksek torklu bu tüp motorlar sayesinde, servis talepleri nerede ise sıfır seviyesine düşmüştür. Uzaktan kumanda ile yukarı ve aşağı hareketleri dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. İzmir giyotin cam uygulamaları hakkında daha geniş bilgiler verdiğimiz bir sayfamız var. Ürünü merak ediyorsanız; ziyaret etmenizi öneririz.

Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon

Birçok cam balkon üreticisinin sunmak istemediği bir ürün… Jaluzili ısıcamlı cam balkon modelleri aslında oldukça kullanışlıdır. Üretiminin zor ve teslimat süresinin uzun olması, üretici firmaları bu ürünü sunmaktan alıkoymaktadır. Firmamız bunu da çözmüş durumda. 10 gün içerisinde ısıcamlı jaluzili cam balkon sistemlerinin üretimini tamamlayabiliyoruz. Şu ana kadar sıfır arıza ile kullanılmaya devam eden ürünlerimiz, güvenir olduklarını kanıtlamışlardır. Jaluzili cam balkon talepleriniz için bizi hemen arayabilir ve ücretsiz bir keşi talep edebilirsiniz. Fiyat farkı m2 başına 50 euro civarındadır. Perde masrafından da kurtulacağınızı hesaba katarsak; bu kadar konfor için ödenen fark aslında çok sayılmaz.

 

Google İşletme Müşteri Görüşleri

Serhat GÖKALP

“Merhabalar oncelıkle hayırlı ısler cam balkon yaptırmaya karar verdım ve Ege cam balkonu arayıp kesıf ıstedım kesıfe gelen selım bey olcumuzu alıp gayet acıklayıcı ve samımı bır sekılde bıze guven verdı ve anlastık 12 gun ıcerısınde montajınızı teslım ederız dedı ve gununu sasmadı cok tesekkur edeeıyorum ege cam balkon ve aılesıne herkese tavsiye ederim”

İbrahim AKTÜRK

“Gerek Isıcamlı katlanır camlarımın yapılması, gerek verandamıza yapılan katlanır camlar ve gerekse de, verandamıza giriş sürme camlı kapılar mükemmel oldu. Mustafa Pilavcı Bey’e emekleri için teşekkür ederim. Aynı kibarlıkta sinekliklerimizinde yakında yapılacağını umar, işlerinde başarılar dilerim”

Furkan GÖKÇÖL

“Yaklaşık 2-3 aydır cam balkon yaptırma düşüncesi vardı aklımda, bu firma ile iletişime geçmeden önce İzmir’de eş-dost tavsiyesi ile birkaç firmadan teklif aldım; hatta ölçü almaya da geldiler ancak hem uçuk fiyatlar hem de profesyonel olmayan tavırlarından dolayı bu düşüncemden vaz geçtim. Daha sonra karşıma internette dolaşırken Ege Cam Balkon firması çıktı tekrardan neden olmasın diye düşündüm ve teklif istedim anında dönüş yapıp ölçü almaya geldiler açıkçası Mustafa Bey bana güven verdi…
Piyasanın çok altında fiyatla, kaliteli malzeme ve işçilikle ileri düzey hizmet almak istiyorsanız düşünmeden iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Ayrıca cam balkon bir kenara Mustafa Bey’in tatlı sohbeti yeter.”

Kaynak: https://g.page/egecambalkon

 

teras kapama
teras kapama
otomatik tente branda
otomatik tente branda
ofis bölme
ofis bölme
giyotin cam balkon
giyotin cam balkon
demir pergola
demir pergola
cam balkon
cam balkon

Çeşme cam balkon açısından biraz daha dikkatli olunması gereken ilçelerimizden bir tanesidir. Malum olduğu gibi fazlası ile rüzgar yüküne sahiptir. Birçok su sporu için elverişli olan bu durum; iş cam balkon uygulamalarına geldiğinde bir olumsuzluğa dönüşebiliyor.

Cam balkon Çeşme ilçesinde farklı bir şekilde ele alınmalıdır. Kullanım amacı belirlenip ona göre bir tercih yapmak gereklidir. Uzman satı danışmanlarımız size bu konularda memnuniyetle yardımcı olacaklardır. Hemen ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz.

Çeşme katlanır cam balkon ürünleri için, Çeşme içine uyguladığımız fiyatların aynısı geçerlidir. Göreceli olarak daha ekonomik serimiz Slidex katlanır sistemdir. Kanat aralarında alüminyum fitil uygulanmaktadır. Su ve hava izolasyon değerleri hiç de fena olmayan bu ürün, fazla rüzgar almayan güney ve batı cepheler için daha uygun olabilir. Slidex serisi için renkli cam ve profil seçeneklerimiz de mevcuttur. Talep edilmesi halinde alüminyum profiller ahşap desen renklere de boyanabilir.

makrowin gold serisi

Diğer bir alternatif de ısıcamlı Termo Isı serisidir. Yüksek hava ve su izolasyonu için tasarlanmış bir üründür. Özel kanat arası profili ve kasa tasarımı ile çok yüksek izolasyon değerlerine ulaşmak mümkündür. Çeşme balkon camlama taleplerine en üst düzeyde karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. Özel kanat kilit mekanizması ve geri kaymayı önleyici sistemi ile çok yüksek beklentilere karşılık verebilecek düzeyde bir üründür. Slidex seride olduğu gibi renkli cam ve profil seçenekleri sunmaktayız.

makrowin arda serisi

Çeşme sürme cam balkon ürünleri ikiye ayrılmaktadır. Eşikli ve eşiksiz sürme sistemler farklı taleplere cevap verebilmek adına tasarlanmıştır. Eşikli sürme iklim koşullarının etkisi altında olan dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Mekanların dış terasları için ideal ürünlerdir. Çeşme sürgülü cam balkon talebinin yüksek olduğu ilçelerimizin başındadır. Farklı renk seçenekleri ve diğer detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Çeşme Cam Balkon Fiyatları

Biz firma olarak tüm ege bölgesine aynı fiyatları uyguluyoruz. İzmir merkezli firmamız bölgelere göre fiyatlandırma yapmamaktadır. 280 TL m/kare fiyatı, 8 mm temperli cam ve natürel renk alüminyum profil kombinasyonu için geçerlidir. Çeşme cam balkon m2 fiyatları tercih edilen sisteme göre 700 TL’lere kadar çıkabilmektedir.

çeşme cam balkon

Çeşme cam balkon hizmeti verdiğimiz mahalleler;

 • 16 Eylül Mahallesi
 • Alaçatı Mahallesi
 • Altınkum Mahallesi
 • Altınyunus Mahallesi
 • Ardıç Mahallesi
 • Boyalık Mahallesi
 • Celal Bayar Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çakabey Mahallesi
 • Çiftlik Mahallesi
 • Dalyan Mahallesi
 • Fahrettinpaşa Mahallesi
 • Germiyan Mahallesi
 • Ildır Mahallesi
 • Ilıca Mahallesi
 • İsmet İnönü Mahallesi
 • Karaköy Mahallesi
 • Musalla Mahallesi
 • Ovacık Mahallesi
 • Reisdere Mahallesi
 • Sakarya Mahallesi
 • Şehit Mehmet Mahallesi
 • Şifne Mahallesi
 • Üniversite Mahallesi

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: