Giyotin Cam İzmir Motorlu Küpeşte

hareketli küpeşte izmir
hareketli küpeşte İzmir
giyotin cam balkon
İzmir giyotin cam

Slidex giyotin cam sistemleri 2 ve 3 kanatlı olarak uygulanabilmektedir. 2 veya 3 kanat tercihi yüksekliğe bağlı olarak değişecektir. 180 cm yüksekliğe sahip bir alanda 2 kanat uygulanırken, 2 mt ve üzeri yüksekliklerde 3 kanat uygulanmaktadır.

İzmir giyotin cam uygulamalarında sadece Somfy tüp motorlar kullanıyoruz. Motor, mekanizma ve tasarım sistemin uzun yıllar sorunsuz çalışması için vazgeçilmez unsurlardır. Tasarımda Slidex‘in yıllar boyu biriktirdiği tecrübenin yansımalarını görmek mümkün. Kolay müdahale imkanı ve profiller arası tam uyum göze ilk çarpan özellikleri arasındadır.

motorlu küpeşte izmir
motorlu küpeşte İzmir
izmir giyotin cam
İzmir giyotin cam
hareketli giyotin cam izmir
hareketli giyotin cam İzmir
motorlu giyotin cam izmir
motorlu giyotin cam izmir
giyotin cam izmir
giyotin cam izmir
hareketli küpeşte izmir
hareketli küpeşte izmir

İzmir Giyotin Cam Seçenekleri

Giyotin Cam Seçenekleri

Hareketli küpeşte İzmir ve çevre illere 2 farklı şekilde sunulmaktadır.

 1. 8 mm temperli cam
 2. Temperli ısıcam

Giyotin Cam Rengi Seçenekleri

 1. Mavi
 2. Füme
 3. Bronz
 4. Yeşil
 5. Şeffaf

Giyotin Cam Alüminyum Profil Seçenekleri

 1. Naturel (gri)
 2. Ral rengi
 3. Ahşap desen

Giyotin Cam Kumanda Seçenekleri

 1. Uzaktan kumandalı
 2. Butonlu
 3. Manuel ( manuel sistemler firmamızdan tarafından kullanımı tehlikeli bulunduğu için üretilmemektedir)

İzmir Giyotin Cam Fiyatları

Motorlu giyotin cam İzmir ve çevre illere firmamız tarafından sabit fiyatlarla sunulmaktadır.

8 mm Temperli Giyotin Cam Fiyatı

İzmir merkez ve yakın ilçeler: 650 TL m2
İzmir uzak ilçeler: 650 TL m2 + km başına 1 TL
Diğer Ege bölgesi il ve ilçeleri: 650 TL m2 + km başına 1 TL (gerekli ise; konaklama giderleri)
8 mm temperli hareketli giyotin cam İzmir ve tüm ege bölgesine cam ve alüminyum renk farkı alınmaksızın sunulmaktadır. Dilediğiniz tüm renkleri özgürce seçip, hayallerinizdeki terası, kış bahçesini veya mekanı oluşturabilirsiniz.

Isıcamlı Temperli Giyotin Cam Fiyatı

İzmir merkez ve yakın ilçeler: 750 TL m2
İzmir uzak ilçeler: 750 TL m2 + km başına 1 TL
Diğer Ege bölgesi il ve ilçeleri: 750 TL m2 + km başına 1 TL (gerekli ise; konaklama giderleri)
ısıcamlı motorlu giyotin cam İzmir ve tüm ege bölgesine, cam ve alüminyum renk farkı alınmaksızın sunulmaktadır. Dilediğiniz tüm renkleri özgürce seçip, hayallerinizdeki terası, kış bahçesini veya mekanı oluşturabilirsiniz.

Giyotin Cam İzmir’e Yepyeni Bir Görünüm Katıyor

Kafeteryalarda, alkollü mekanlarda, teraslarda, kış bahçelerinde ve aklınıza gelebilecek nerede ise her yerde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan giyotin cam sistemleri, İzmir’in çehresini değiştiriyor.

Hem korkuluk hem de cam balkon aynı üründe bir araya geliyor ve tüketicilerle buluşuyor. Slidex hareketli küpeşte İzmir modellerinde Somfy motorlar kullanılmaktadır. Triger kayışlı sistem, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek güce sahip tüp motorlar cam kanatları yukarıya doğru çekmektedir ve aynı motorlar kanatları aşağıya indirmektedir.

Somfy 1,2 ve 5 kanallı kumandalar, birçok sistemi aynı kumanda ile kontrol etme imkanı sunmaktadır. Kolay müdahale imkanı sağlayan kapak ve eşsiz tasarım öne çıkan özellikleri arasındadır. Finlandiya’dan kopup gelen gerçek motorlu hareketli giyotin cam İzmir ve çevre illerine yeni bir soluk getiriyor.

Siz de firmamızı hemen arayıp ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz. 0 232 339 07 98 ve 0 532 523 96 10 numaralı telefonlardan bizi hafta içi ve cumartesi günleri saat 19:00’a kadar ulaşabilirsiniz. Yıllardır firma bünyemizde bulunan uzman ekiplerimiz 2000’e yakın projeyi hiç sorunsuz teslim etmişlerdir.

Üretim işçiliği, montaj işçiliği ve malzeme kalitesi İzmir giyotin cam balkon uygulamalarının sonucunu belirlemektedir. Firma olarak tüm aşamaları büyük bir titizlikle kontrol ederek, en iyi sonuçları almayı başardık ve başarmaya da devam ediyoruz.
Firmamız tarafından 2019 yılı kasım ayı cam balkon fiyat listesi yayınlanmıştır. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Motorlu küpeştegiyotin İzmir ve Ege bölge bayii Ege Cam Balkon olarak, SLİDEX markalı ve patentli ürünün satışına başladık. Kolay montaj ve kullanım özellikleri sayesinde sektörün lider ürünü olma ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Ege cam balkon olarak motorlu giyotin ve küpeşte ürünlerine 24 saat içerisinde teknik destek verebilmekteyiz. Buna karşılık neredeyse “0” servis talep oranı ile müşterilerimize yine en iyi ürünü sunduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Alüminyum profiller için RAL kataloğunda ve ahşap desen kartelasında bulunan tüm renkleri seçebilirsiniz. Mekanları daha şık hale getirmek için ayrıca şeffaf, mavi, yeşil, füme veya bronz cam renklerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Motorlu Giyotin Küpeşte Fiyatları

Toptan ve perakende motorlu küpeşte ve giyotin fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer siz de PVC veya alüminyum sistemleri üreticisi veya satıcısı iseniz; firmamızdan broşür ve fiyat listesi talep edebilirsiniz. BURAYA tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz. Motorlu küpeşte giyotin perakende metrekare fiyatları yakında sitemizde de yayınlanacaktır.

Perakende talepleriniz için uzman satış personelimizden keşif talep edebilirsiniz. Keşifler İzmir ve tüm Ege bölgesi için ücretsizdir.

izmir giyotin cam balkon
izmir giyotin cam balkon

Bir başka ürünümüz olan İzmir cam balkon modellerini incelemek isteyebilirsiniz. Giyotn camdan başka; otomatik tente, kış bahçesi, teras kapama, demir pergola, katlanır cam balkon, sürme cam balkon ve ısıcamlı cam balkon üretimiz de vardır.

%d blogcu bunu beğendi: