Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Cam balkon ürünlerinde genel olarak 8 mm ve 10 mm temperli camlar kullanılmaktadır. Peki; ısıcamlı cam balkon sistemi var mıdır? Böyle bir ürün gerekli midir? Hangi durumlarda kullanılmalıdır? Çok mu pahalıdır? Dilerseniz bu yazımızda bu soruların yanıtlarını vermeye çalışalım.

Bir cam balkon uygulamasından çok yüksek izolasyon verimi bekleyen müşterilerimiz için iyi bir haberimiz var. Makrowin Platinyum serisi ısıcamlı uygulamalara müsaade etmektedir. Platinyum serisi kendi içinde çok yüksek beklentilere cevap verebilecek bir tasarıma sahiptir. Yüksek et kalınlığına sahip kasa-kanat profilleri ve gelişmiş sistemi ile büyük alanlarda maksimum performans elde etmek için geliştirilmiştir. Su tahliye kanalı, kanat arası “h” profili ve sızdırmazlık takozları standart donanımları arasındadır. 3 mm alüminyum et kalınlığı ile de sanırız dünya standartlarının da biraz üstünde.

ısıcamlı cam balkon sistemi

Bu ürünün bir başka özelliği de tekerleklerin çift rulman mekanizmasına sahip olmasıdır. Metal kilitleri sayesinde hırsızlığa karşı da emniyet sağlamaktadır. Sistemin boynuzunun tasarımı perde kullanımına engel teşkil etmeyecek şekildedir.

ısıcamlı cam balkon

4+9+4  mm ısıcam artık cam balkon sistemleri ile birlikte de kullanılabilmektedir. Çok üst düzey bir seri ile birlikte kullanılacak ısıcam, yalıtım katsayısını ciddi oranda arttırmaktadır. Su ve hava alma cam balkon sistemlerinin en önemli şikayet konuları arasındadır. Bu ürünlerle ilgili ısı yalıtımı beklentisi her geçen gün yükselmektedir. Bu ise üretici firmaları daha fazla verim üretebilen sistemler tasarlamaya itmektedir. Artık balkonunuzu evinizin içine rahatlıkla dahil edebilirsiniz. Bunun için kaba görünümlü PVC doğramalara da ihtiyacınız kalmadı. Estetik, manzara keyfi, ısı yalıtımı, hava yalıtımı ve su izolasyonu tek bir üründe birleşmiş durumda. Çift cam olarak da bilinen ısıcam ile evleriniz artık çok daha konforlu olacak.

ısıcamlı cam balkon

Siz de bir an evvel Platinyum serisi ile tanışmak istiyorsanız; çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Personelimiz size ürünlerimizle ilgili bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

ege cam balkon iletişim

Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları

Birçok müşterimiz bu ürünlerin aşırı pahalı olduğunu ve uzak durmaları gerektiğini düşünmektedir. Biz bu durumun aslında tamamen farklı olduğunu kısa bir örnekle gösterelim. Isıcamlı Platinyum cam balkon serisinin m/kare fiyatı 270 TL civarındadır. 6 metre genişliğinde ve 2,8 metre yüksekliğinde bir balkona sahip olduğunuzu düşünelim. 16,8 m/kare toplam alana uygulama yapılacaktır. 16,8 ile 270 TL çarpılır ise; 4536 TL KDV ve montaj dahil fiyat elde edilir. Böyle bir alana ekonomik seride ödeyeceğiniz rakam 2856 TL ve ısıcamlı olmayıp hava ve su izolasyonu yapan bir sisteme ödeyeceğiniz tutar 3696 TL.

Gördüğünüz gibi, balkonunu gerektiğinde oda gibi kullanmak isteyenler için gayet makul bir fiyattır. Isıcamlı cam balkon m2 fiyatları tahmin edildiği gibi astronomik değildir. Isıcamlı cam balkon ürünümüz hakkında kafanıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin. egecambalkon@outlook.com adresinden e-posta atabilirsiniz. Telefon yolu ile ulaşıp ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: