Sürgülü Cam Balkon İzmir

Müşterilerimize sunduğumuz diğer bir ürün de sürgülü cam balkon İzmir modelidir. Kanatlar birbirinin içinden geçebildiği için silme problemi de oluşturmayan bir üründür. Bu ürünümüzde kanatlar katlanamamaktadır. Kanatlar ray üzerinde hareket etmektedir. Sürgülü cam balkon İzmir ilinde yoğun olarak tercih edilen bir inşaat ürünüdür.

5’li ve 3’lü ray sistemine sahip ürünlerimiz mevcuttur. Alanın büyüklüğüne göre ray sistemi tercihi yapılmaktadır. Camlar yine kanatların büyüklüğüne göre 8 mm veya 10 mm olarak uygulanmaktadır. Camlar temper işleminden geçirilmektedir.

Sürgülü Cam Balkon İzmir Tanıtım Filmi

Sürme Cam Balkon Renk Seçenekleri

Alüminyum profiller RAL kataloğunda bulunan tüm renklere elektrostatik toz boya ile boyanabilir. Talep üzerine ahşap desen boyama da yapılabilir. Sürme cam balkon İzmir ilinde ahşap desenli renkler ve düz renkler eşit oranda tercih edilmektedir. Kalite açısından arada hiç bir fark yoktur.

Temperli camlarda da farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mavi, füme, bronz, yeşil, altın ve benzeri renkler tercih edilebilir.

Ral kataloğunda bulunan renkler için fiyat farkı alınmaz. Ahşap desenli boyalar için ve renkli camlar için fiyat farkı alınır. Camların üstüne ayrıca kumlama ile desen veya yazı istenir ise; fiyat farkı uygulanır.

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: