Ofis Bölme İzmir

Büroları daha kullanışlı hale getirmek için Ege Cam Balkon ofis bölme İzmir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamızı arayarak ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Cam kapı, fotoselli (otomatik kapı), cam bölme, alüminyum doğrama ve serigrafi gibi hizmetleri (ürünleri) tek bir firmadan alabilirsiniz.  0 232 339 07 98 – 0 532 523 96 10

ofis bölme izmir

Ofis Büro Bölme Fiyatları

Ofis bölme fiyatları ancak yerinde yapılan titiz bir keşiften sonra belirlenmektedir. Tavsiyemiz; firmamızdan ücretsiz bir keşif talebinde bulunmanız yönündedir. Farklı büyüklükteki camlar farklı kalınlıkları gerektirmektedir. Küçük alanlar 6 mm temperli camlar ile kapatılabilmektedir; ancak cam ebatları büyüdükçe 8 mm veya 10 mm lamine camlar kullanılmaktadır. Bunu ancak ofis bölme işinde uzman bir teknisyen tespit edebilmektedir.

ofis bölme

cam kapı izmir

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Cam seperatör ürünlerimiz ile bürolarınızı belirli bir yüksekliğe kadar bölebiliriz. Bankalarda ve bazı ofislerde gördüğünüz cam bölmelerle çalışma alanlarını çoğaltabiliriz. Bürolarınızı tavana kadar alüminyum profillerle ve camlarla kapatabiliriz. Camların üstüne kumlama ve logo çalışmaları yapabiliriz. Cam kapı, sürgülü kapı veya fotoselli otomatik kapılarla bürolarınızı daha kullanışlı hale getirebiliriz. Büro bölme başlı başına uzmanlık isteyen bir iştir.

büro bölme

Ofis Bölme Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Büronun kullanılış amacı ve giriş çıkış sıklığı dikkat edilmesi gereken en önemli 2 faktördür. Bunun yanı sıra ısıtma ve soğutma da göz önünde bulundurulmalıdır. Giriş çıkış sıklığı uygulanacak kapının türü ve kalitesi ile yakından ilgilidir. Kalitesiz motora sahip bir cam kapı uygulaması yoğun giriş çıkışın olduğu bir odaya uygulanmamalıdır. Böyle durumlarda cam kapılar sık-sık arıza çıkaracaktır.

Eğer dairede, binada veya mekanda merkezi ısıtma ve soğutma sistemi yok ise; ve her oda münferit iklimlendirilecek ise; seperatör kullanmak çok doğru olmayabilir. Merkezi sistemlerle iklimlendirilen mekanlarda seperatör kullanmak daha doğru bir tercih olacaktır.

Ofislerde kişisel bilgilerin mahremiyeti ön planda ise; yine seperatör kullanmak doğru olmayacaktır. Böyle durumlarda tavana kadar olan kalın camlı uygulamalar daha yerinde olacaktır.

Kumlama ve serigrafi gibi uygulamalar hem ofislerin birbiri ile olan görsel irtibatı kesmekte hem de daha estetik büro alanları oluşturmaktadır. Fotoselli kapılarda en önemli konu giriş çıkış sıklığıdır. Kaliteli motorlarla sistemler uzun yıllar hiç sorunsuz çalışabilmektedir. Giriş çıkış sıklığı düşük olan ofislerde daha uygun fiyatlı motorlar da tercih edilebilir. Firmamızın uygulamaları 2 yıl süre ile garantilidir.

Dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise camların ilgili ofise nasıl taşınacağı konusudur. Çok işlek yerlerde ve yüksek katlarda vinç ve benzeri araçlar gerekli olabilmektedir. Bu konu aslında daha çok uygulayıcı firma ile ilgilidir. Müşteriler bu ek maliyetlerle ilgili bilgilendirilmelidir.

BURAYA tıklayarak ana sayfamıza ulaşabilir ve cam balkon gibi diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: