Cam Balkon Modelleri

Stor Perdeli Cam Balkon Modelleri

Ege Cam Balkon olarak sizlere çok farklı bir ürün önerimiz var. Kendinden stor perdeli cam balkon modelleri belki de tam size göre. Güneşin etkisini kırmak ve dış ortamdan izole olmak için kullanılabilecek ideal bir üründür. Sadece balkonlarda mı peki? Elbette hayır. Kafeterya ve benzeri mekanlar için de çok kullanışlı bir üründür. Farklı renk seçenekleri ve ürün fiyatları ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Jaluzili Cam Balkon Modelleri

jaluzili cam balkon modelleri

Evet; artık jaluzili cam balkon modelleri de satın alabilirsiniz. Kanatlar üzerine özel bir tasarım ile monte edilen jaluziler mekanlara farklı bir hava katıyor. Jaluzili ürünlerimizde de farklı seçenekleriniz mevcuttur. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu ürünleri makul fiyatlara firmamızdan satın alabilirsiniz. İzmir ve çevre illerine hizmet vermekteyiz. Şirketimizde keşifler tamamen ücretsizdir. Güneş ışıklarında korunmak veya gece dışarıdan görülmeyi önlemek için ideal ürünlerdir.

Ege Cam Balkon Ürün Tanıtım Filmi

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Katlanır cam balkon modelleri aslında herkesin yakından tanıdığı ürünler. Kısaca bilgi verelim. 8 mm veya 10 mm temperli (ısıl işlem görmüş) camlar kullanılmaktadır. Çelik rulmanlar 4 adet tekerlek her bir kanada bağlanmaktadır. Cam kanatlar kasa profili içerisinde hareket etmektedir. Kanatları katlayarak bir köşede toplama imkanı tanıyan ve manzara keyfi sunan çok kullanışlı bir üründür. Farklı cam ve profil renkleri de seçilebilir. Balkon veya mekan ölçülerine göre, kullanılacak cam kalınlığı değişmektedir.

Sürme Cam Balkon Modelleri

Farklı bir ürünümüz de sürme cam balkon modelleri olarak karşınızda. Bu sistemde kanatlar kanatlanmak yerine bir köşede sürülmek sureti ile toplanmaktadır. Bir cam kanat genişliği kadar bir alan zorunlu olarak kapalı kalmaktadır. Kullanım kolaylığı nedeni ile birçok müşterimiz tercih edebilmektedir. Balkonlara ve mekanlara uygulanabilen bir sistemdir. Sürgülü cam balkon modelleri için de farklı cam ve profil renkleri tercih edebilirsiniz. Yine kanat genişlik ve yüksekliklerine göre cam kalınlığı farklılık gösterecektir.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Modelleri

eşiksiz sürme cam balkon modelleri

Mekan içi (büro, oda ve benzeri) bölmeler için en ideal ürünler belki de eşiksiz sürme cam balkon modelleri olarak sayılabilir. Eşik oluşturmadıkları için ayak takılması ve düşme gibi sorunlara sebep olmamaktadır. Estetiği ve kullanışlılığı bir arada sunan ürünlerdir. Renk seçenekleri her zamanki gibi yine mevcuttur.

ege cam balkon iletişim

Birisi “Cam Balkon Modelleri” üzerinde düşündü

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: