Ana Sayfa

İzmir Cam Balkon Firması

Cam balkon İzmir’de EGE CAM BALKON’dan alınır. İzmir cam balkon firmaları lideri. Katlanır, ısıcamlı, giyotin ve sürgülü modeller.

Tiara 08-10 mm Katlanır

8 mm ve 10 mm temperli cam ile harika cam balkon uygulamalarına izin veren; 30 yıl paslanmazlık garantili sistem… Albert Genau kalitesini mutlaka hissedeceksiniz.

Sürgülü Cam Balkon

Albert Genau Slidemaster sadece ısıcamlı olarak üretilmiyor. 8 mm temperli camlı sistemi de firmamızdan satın alabilirsiniz. Çok daha güzel mekanlarda buluşmak üzere…

Gold Plus Katlanır Cam balkon

Damlalık, çelik tekerlek, alüminyum fitil, 8 mm temperli cam ve 3 mm et kalınlığı ile herkesin gönül rahatlığı ile tercih ettiği katlanır cam sistemi.

Tiara Twinmax Iısıcamlı

PfD ödüllü; dünyanın en iyi ısıcamlı sistemlerinden birisi sizlerle. Albert Genau Tiara Twinmax 4+16+4 temperli ısıcamlar ile üretilmektedir. Bir cam balkonda oda konforu…

Giyotinli Cam Balkon

Tren ürünlerden biri… Zincirli sistem Albert Genau giyotinli İzmir cam balkon sistemini ömür boyu sorunsuz kullanın. Arıza nedir bilmeyen, gerçek giyotin cam balkon sistemi…

Linea Rossa Alüminyum

Isı yalıtımlı alüminyum denince akla gelen ilk marka Line Rossa Milano… Birçok farklı model, farklı talepleri karşılamak üzere tasarlandı. Kalite = Line Rossa

Isıcamlı Sürgülü Cam Balkon

Isıcamlı sürme cam balkon modeli Albert Genau Slidemaster izolasyon ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. İspanyoletli sistemi kullanmak bir keyif…

Silinebilir Giyotin Cam

Dünyada ilk defa Albert Genau tarafından Türkiye’de üretilen ödüllü silinebilir giyotinli cam balkon sistemi… Her yere kurulum yapma imkanı veren tek sistem.

Teras Kapatma – Pergola

Firmamız demir karkas ile tüm pergola modellerini üretebilmektedir. Teras kapama, veranda, kış bahçesi ve pergola talepleri için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Cam Balkon Lideri

Cam balkon İzmir ve Ege bölgesinde Ege Cam Balkon’dan alınır. %99 müşteri memnuniyetini yakalayan firmamız; sadece en kaliteli markalarla hizmet vermektedir. En iyi İzmir cam balkon firması…

Uzman satış, üretim ve montaj ekiplerimiz ile olabilecek en kaliteli uygulamaları ortaya koyuyoruz. Ucuz ürünlerin aslında ne kadar pahalıya mal olabildiğini gördük ve görüyoruz. Sizlerin her şeyin en iyisine layık olduğunuzu biliyoruz ve bu bilinçle hareket ediyoruz.


 • Uzman satış personeli

 • Uzman büro personeli

 • Uzman üretim elemanları

 • Uzman montaj ekipleri

 • En iyi markalar

 • En kaliteli yardımcı malzemeler

 • Teknolojik üretim

11253

Perakende Müşteri

113

Proje

93

Bekleyen sipariş

Fırsatlardan haberdar olmak, cam balkon ürünleri ile ilgili bilgi almak, talep iletmek, servis talebinde bulunmak, keşif talep etmek ve benzeri durumlarda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin…

Sizi aramamızı ister misiniz?

Firmamızdan ücretsiz keşif talep etmek için tek yapmanız gereken beni ara butonuna basmak ve iletişim formunu doldurmak. Bu kadar kolay!

Talep, soru veya şikayetiniz mi var?

Bize telefon, e-posta, iletişim formu veya bizzat ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bize kolayca ulaşabilirsiniz. Memnuniyetle cevap veririz.

Cam Balkon İzmir’e Güzellik Katar

Dünya’nın en güzel şehirlerden birisi olan İzmir, cam balkon ürünleri ile eşsiz güzelliğini İzmirlilerle paylaşıyor. Siz de firmamızın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanın. Güzel İzmir akşamlarını 4 mevsim boyunca seyredin.

Strateji
 • Ürün hakkında doğru bilgi ver.
 • Kaliteli malzemeyi doğru bir şekilde üret.
 • Uzman ekiplerle en iyi montajı yap.
 • Müşterileri memnun et.
 • Para kazan!
Büyüme

Mutlu müşterilerin yaptığı reklamı hiç bir mecra yapamaz!

Müşteri mutlu; firma kazançlı!

Başarılı

Başarı işi tamamlamak ve o gün parayı tahsil etmek demek değildir; müşteriler ile uzun yıllar sürecek bir dostluk köprüsü kurabilmektir. Kaliteye inanmak, insanları sevmek ve işinde ciddi olmak; işte başarı budur.

İzmir Balkon Camlama Konforu Çok Yakın

Müşterilerimizin işlerini tek bir firmaya emanet istediklerini biliyoruz. Çatıyı bir firmaya, camlama sistemini de başka firmaya vermek gibi, oldukça yorucu olabilecek bir sürecin içine girmek istememeleri anlaşılabilir bir durum.

cam balkon izmir

Biz de firma olarak müşterilerimizin bu haklı taleplerine kulak verdik. Tek bir noktadan cam balkon, giyotin cam, kış bahçesi, teras kapama, otomatik tente, cam çatı, pergola ve küpeşte gibi ürünleri tedarik edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek kolay olmadı elbette.

Bu hizmetleri size tek bir noktada sunabilmek için 4 cam balkon üretim personeli, 8 cam balkon montaj personeli, 4 alüminyum korkuluk uygulama personeli, 7 pergola üretim-uygulama personeli, 5 giyotin cam uygulama personeli ve 4 giyotin cam üretim personeli istihdam ediyoruz.

Bunun yanı sıra satışta 3 uzman arkadaşım görev yapıyor. 5 kişilik idari ekip ve yılların tecrübesi çok düşük bir memnuniyetsiz oranı ile bu işleri sürdürmemizi sağlıyor.

İzmir Katlanır Ve Sürgülü Cam Balkon Uygulamaları

Cam balkon ürünleri içerisinde en popüler olanı katlanır olanıdır. Katlanır ürünlerde dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır.

Kanat genişliklerinin ve yüksekliklerinin teknik sınırlar içerisinde kullanılması gerekmektedir. 8 mm genişliğinde camlar belirli ölçülere kadar kullanılmalıdır.

250 cm’den yüksek kanatlarda gerekir ise; sabit bir alüminyum doğrama ile yükseklik 230 cm’e kadar düşürülmelidir.

Diğer bir yöntem de Albert Genau ısıcamlı veya Tiara 10 mm sistemlerinden birini tercih etmek ve gönül rahatlığı ile 250 cm’ye kadar yükseklikte cam balkonu direkt uygulamaktır.

İnşaat sektörüne nefes aldıran cam balkon ürünleri, binalara estetik ve alan kazandırmıştır. Balkonlar hem kapalı hem de açık olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Bu fikir insanlara çok cazip gelmiştir. Binalar daha geniş ve daha güzel hale gelmiştir. Biz de Ege cam balkon olarak tüm aplikasyon çeşitlerini müşterilerimize sunmayı prensip edindik.

8 mm katlanır ve 10 mm katlanır cam balkon seçenekleri ile 3 raylı ve 5 raylı sürme cam balkon seçenekleri mevcuttur. Bu ürünlerin bazıları teknik zorunluluklardan dolayı tercih edilmektedir.

Sürme veya katlanır ürün tercihi ise tamamen beğeni ile alakalıdır.

Katlanır Cam Balkon İzmir Bilgiler

Cam balkon ürünlerinde farklı renkte alüminyum profiller de tercih edilebilir. İzmir cam balkon Ürünler RAL kataloğunda bulunan tüm renklere boyanabilir. Bu sınırsız renk seçeneği anlamına gelmektedir.

Dış cephe rengine, iç duvar renklerine veya mobilya renklerine uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Zevkler ne kadar sonsuz ise; RAL renkleri de o kadar sınırsızdır. RAL renkler düzdür.

Düz renk istemeyenler olabilir. Böyle durumlar için de ahşap desen renkler mevcuttur. Açık meşe, koyu meşe, maun, ceviz ve benzeri ahşap desen renkler alüminyum profillere uygulanabilir.

Cam balkon ürünlerinde renk seçenekleri bunlarla da sınırlı değildir. Temperli camlar için de farklı renk tercihleriniz olabilir.

Katlanır cam balkon İzmir ürünlerimiz içinde en çok bilinenidir. Bir alanın eşit genişlikte ve yükseklikte cam kanatlara bölünmesi olarak tanımlanabilir.

Maksimum 230 cm kanat yüksekliğine kadar 8 mm temperli cam kullanılabilir. Bu sistemlerde camlar katlanarak bir köşede toplanır.

Geniş uzunluklarda kanatlar iki köşeye toplanmak zorundadır. Bir köşeye 6-7 kanattan fazla toplamak çok sağlıklı bir uygulama olarak kabul edilmemektedir.

Teknik konulara hakim satış danışmanlarımız size en doğru konfigürasyonu sunacaklardır.

Camlar hareketli ve katlanabilir olduğundan, dış yüzeylerini silmek çok kolaydır. Camların dış yüzeyinin silinebilir olması, hanımlar için çok önemlidir.

Katlanır cam balkonlarda üretim aşaması şüphesiz önemlidir; ancak montaj aşaması daha önemlidir. Montaj aşaması kadar, hazırlık aşaması da önemlidir. Bunun için, sadece katlanır cam balkon işi ile meşgul üretici firmalara iş teslim etmek en doğrusu olacaktır.

Katlanır cam balkon üretim ve montajı bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Bu ise ancak odaklanma ile mümkündür. Yeniliklerin de takip edilmesi ve uygulama sürecine dahil edilmesi müşterilerimizin lehinedir.

Katlanır Cam Balkon Ürünleri Ve Yalıtım Kapalı ve açık olarak mekanları tercihen kullanmak, çok cazip bir fikirdir. Yaz akşamları kanatları açarak, güzel havanın ve balkonun keyfini çıkarmak şüphesiz çok zevklidir. Bunu sağlayabilen tek ürün katlanır cam balkon’dur.

İşin teknik kısmına da bir miktar değinmek gerekir. Ürünlerde kullanılacak tekerleklerin çelik bilyeli olması gerekir. Maliyeti düşüren; ancak aynı zamanda ürünün ömrünü de azaltan plastik rulmanlı tekerlekler kesinlikle kullanılmamalıdır.

Katlanır cam balkon İzmir iline çok uygun bir üründür. Katlanır cam balkon ürünlerinin tasarımları gereği, PVC doğrama ürünlerine göre yalıtımı daha zayıftır. Doğru aksesuarları kullanarak ve kaliteli bir imalat yaparak yalıtım arttırılabilir..

İzmir Cam Balkon Uygulamaları

İzmir Cam Balkon Firması Seçerken Dikkat

 • Öncelikle gerçek bir firma ile muhatap olup olmadığınızı çeşitli yöntemlerle test etmelisiniz. İnternette etraflı bir araştırma ile bunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.
 • İzmir cam balkon firması olarak arama yaptınız ve siteye girdiniz; şimdi sıra firmanın kullandığı markaları incelemeye geldi. Yer etmiş markaların ürünleri genellikle sorunsuzdur.
 • Firma ile temas kurup, enerjisini ölçümleyin. İşini sevip sevmediğini kolaylıkla anlarsınız.
 • Cam balkon İzmir ve çevresinde oldukça revaçta… Eş dost size belki de doğru adresi gösterebilir.
 • Kafanızdaki soruları firmaya mutlaka sorun. Cevaplar detaylı, özenli ve içten ise; doğru yoldasınız demektir.
 • Size gelen satış personeli işini seviyor mu? Seviyor ise; firma da işini seviyor demektir.
 • Firma size doğru ürünleri sunuyor mu? Sizi anlıyor mu? Cevap evet ise; belki de sipariş zamanı gelmiştir.
 • Hizmeti ve ürünü ayna anda sunan İzmir cam balkon firmaları; kolay bir sektörde değiller. Bunu da asla unutmayın.

İzmir tutkunuzu daha yaşanabilir hale getirmek için 7/24 çalışıyoruz…

Linea Rossa, Albert Genau, Somfy, Mosel ve Gold gibi dev markaları en iyi ustalarla ayağınıza kadar getiriyoruz.

Hakkımızda

1995 yılında kurulan firmamız Linea Rossa alüminyum doğrama, gold seri cam balkon, Albert Genau cam balkon sistemleri, kış bahçesi, teras kapatma, pergola ve benzeri alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi

İletişime Geçin

egecambalkon@outlook.com
0 232 339 07 98 – 0 532 523 96 10

İletişime Geçmek İçin Diğer Yöntemler

Uğrayın

Avcılar Office Kat:1 Daire: 8 Adalet Mahallesi Bayraklı/İZMİR

Yol Tarifi ve Haritalar

%d blogcu bunu beğendi: