Makrowin Gold Serisi Cam Balkon Sistemi

Ekonomiyi ve kaliteyi birlikte sunan bir ürün. Makrowin Gold serisi… 160 TL m/kare fiyatı ile en çok tercih edilen cam balkon sistemlerinden birisidir. 2.5 metre yüksekliğe kadar 8 mm temperli cam uygulanabilen bir sistemdir. Kanat aralarında standart olarak silikon bazlı conta kullanılmaktadır. “h” profil uygulaması müşterilerin talebi üzerine kanat aralarına monte edilebilmektedir. Makrowin Gold serisi cam balkon sistemi farklı uygulamaları da mümkün kılmaktadır. Ürüne 10 mm temperli cam uygulanabilmektedir. Talep üzerine alüminyum profiller farklı renklere boyanabilir.

makrowin gold serisi

 

Sistem estetik beklentilere de karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. Aksesuar kalitesinin diğer modellerle hiç bir farkı yoktur. Daha ekonomik olmasının nedeni kasa ve kanat profillerinin m/tül ağırlıklarının diğer modelleri göre daha düşük olmasıdır. Aralarda kullanılan silikon bazlı conta da diğer bir sebeptir. Makrowin kalite standartlarına göre üretilen ürünlerin her biri temel kalite süreçlerinden geçmektedir. Cam balkon sistemlerinde en önemli aksesuarlardan birisi de, her kanatta 4 adet bulunan tekerlektir. Bu tekerleklerin çelik rulmanlı olması çok önemlidir. Plastik rulmanlı ürünlerin ömrü çok kısa olmaktadır.

gold serisi cam balkon

Çelik rulmanlı tekerlekler ile ürünler uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Başka dikkat edilmesi gereken konularda vardır elbette. Alüminyum profillerde belirli bir oranda demir de vardır. Bu standart bir orandır. Maliyeti düşürmek adına demir oranını arttırma yoluna giden firmalar mevcuttur. Bu ürünlerin çok daha hızlı bir şekilde paslandığı bilinmektedir. Dolayısı ile kendisini Makrowin gibi kanıtlamış markaların ürünlerini tercih etmeniz doğru bir seçenek olacaktır. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

ege cam balkon iletişim

Makrowin Gold Serisi Kilit Sistemi

Bu kilit sistemi çok önemli bir fonksiyona sahiptir. Kanatları bir köşeye topladığınızda, çeşitli sebeplerle kanatların geriye doğru kaymasını engelleyen bir sistemdir. Cam balkon teknolojileri arasında devrim niteliği taşımaktadır. Artık kanatların o köşede sabit kalacağından emin olabilirsiniz. Gold serisinin güvenliğini arttırmak için ilave bir kilit sistemine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda bizden ekstra kilit talep edebilirsiniz.

gold serisi kilit sistemi

Sabit, 160 TL m/kare fiyatı ile sattığımız Makrowin gold serisi ürününün ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bazı bankaların kartlarında peşin fiyatına taksit imkanı sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için mağazamıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Makrowin Gold Serisi Cam Balkon Sistemi” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: