Katlanır Cam Balkon İzmir

Mekanları bölmeye ve genişletmeye yarayan katlanır cam balkon, İzmir’de çok sevilen cam ürünleri arasında yerini almış durumdadır. Gerek balkonlarda gerek ise mekanlarda kapalı ve açık alanların avantajlarını aynı anda sunan katlanır cam balkon sistemleri, kullanışlı olmaları ile dikkat çekiyor. Cam kalınlığı kanat boyutlarına göre 8 mm veya 10 mm olarak belirlenmelidir. Kullanılan camların yerli ve temperli olmasına özellikle dikkat dikkat edilmelidir.

Eşsiz manzaraları iklim koşullarından arındırılmış olarak seyretmeye olanak tanıyan bu sistemler, bu yönleri ile insanların ruhlarına da hitap etmektedir. Sanat ile cam balkon sistemlerinin alakası belki de bu şekilde kurulabilir. Cam kanatlar arasında kayıt bulunmaması, manzara keyfini kesintisiz hale getirmektedir. Bu keyfi aynı zamanda fonksiyonel hale getirmek için iyi bir izolasyon şarttır. Kanatlar arasında kullanılacak contalar ve fitiller kaliteli ve iyi tasarlanmış olmalıdır. Sistemin iyi çalışması ise yine tasarıma ve kullanılan aksesuarların kalitesine bağlıdır.

Camların metre kare ağırlıkları 30 kg olabilmektedir. Bu durumda sistemi rahat çalıştırabilmek için kaliteli imalat, alüminyum profil, aksesuar, cam ve montaj işçiliği gereklidir. Bütün bu unsurlar doğru bir şekilde bir araya geldiğinde, iyi sonuç almak kaçınılmazdır. Katlanır cam balkon İzmir ilinde ve diğer ege illerinde yoğun olarak tercih edilmeye başlamıştır. Belediyelerin çoğu balkonların doğrama ile kapatılmasını yasaklamıştır. Cam balkon için aynısı geçerli değildir; rahatlıkla her balkonda ve mekanda uygulanmaktadır.

Katlanır Cam Balkon İzmir Tanıtım Filmi

Kafeterya, Restoran, pastahane ve benzeri mekanlarda farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir. Mekan önündeki açık alanların doğrama ve benzeri malzemelerle kapatılması genelde yasaktır. Bunun çeşitli haklı sebepleri vardır şüphesiz. Katlanır veya sürgülü cam balkon ürünleri ile bu tarz alanları kapatmak tamamen yasaldır. Güzel havalarda açık bir şekilde kullanılabileceği gibi, daha kötü havalarda kapalı bir şekilde kullanılabilmektedir.

fatihalptegin tarafından yayımlandı

29 yaşımdayım ve evliyim. Ege Cam Balkon firmasını dijital dünyada temsil ediyorum. SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve yazılım konularında uzmanım. Dokuz Eylül üniversitesinde pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Uzun bir süredir Ege Cam Balkon ailesinin bir üyesiyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: